Ви знаходитесь: » » Ворскла - Таврія 1:1

Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото sctavriya.com

Ворскла не зуміла втримати перемогу над Таврією.

Здавалося б, кого ще обігрувати, як не останню команду чемпіонату України, з якої, до речі, напередодні пішло четверо основних виконавців? Але кримська команда виявилася міцним горішком для Ворскли, яка ще не втратила шанси потрапити до Ліги Європи. Хоча свій гол полтавці забили досить курйозно: Пердута, який нещодавно почав грати на позиції атакуючого півзахисника, поборовся в штрафній суперника за м'яч, впав, і здавалося, що момент вже втрачено. Але поки Грнчаров і Буссаіді вирішували, кому саме вибити кулю, Пердута встиг піднятися, розвернутися і вдарити повз розгубленого Кахрімана - 1:0. Господарі посилили атакуючу міць, але чогось команді не вистачало. Cкладалося враження, що весь фарт, всі сили ворскляни залишили в Маріуполі. На останній хвилині першого тайму Таврія забиває. Цей гол став фактично близнюком першого голу - захист Ворскли не зміг вчасно вибити шкіряного, і Селіо дарує радість гостям. По перерві господарі з подвоєною енергією почали штурм воріт суперника. Але результату це не дало - не вистачало останнього пасу, останнього точного удару. Таврію цілком задовольняла гостьова нічия, тому вона всіляко оборонялась, іноді навіть ціною жорстких порушень та затягуванням ігрового часу. Заміни Василя Сачка загострили ситуацію, та не призвели до бажаного результату. В останню атаку Ворскла пішла всією командою, включаючи воротаря Нєпогодова, але удар Романчука пройшов вище воріт. Шанси на Лігу Європи стають все більш примарними, особливо враховуючи майбутні матчі проти Дніпра та Металіста.

Переглядів: 1552 Коментарів: 0