Ви знаходитесь: » » Металург З - Ворскла 0:1

Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото Олега Дубини

Ворскла дарує Сачку на день народження перемогу над Металургом.

Без сумнівів, найкращим подарунком для старшого тренера Ворскли Василя Сачка, святкуючого сьогодні свій 39-й день народження, була перемога у Запоріжжі. Але цю перемогу Ворсклі довелося добувати, граючи 11 проти 16, бо сьогодні вся бригада арбітрів грала проти полтавської команди. Дійсно, кількість суддівських помилок просто зашкалювала. Але почнемо по порядку. Іменинник гостей Сачко дещо здивував стартовим складом - у воротах дебютував Богуш, на позиції правого захисника замість Сапая вийшов Пердута, лівий фланг контролювали Романчук та Турсунов - останній частенько мінявся позиціями з Громовим. В першому таймі особливих моментів майже не було - можна згадати хіба удар Міщенка в руки Старцеву на 25-й хвилині, та атаку Металурга на останніх хвилинах матчу, коли м'яч просто дивом не залетів у ворота. Зате "відмітився" головний арбітр Лисенчук - за фол Платона проти Даллку, коли полтавський капітан ледь не залишився без ноги, порушник отримав лише жовту картку, хоча епізод явно тягнув на червону. А потім полтавцям довелося зробити вимушену заміну - травмувався Міщенко, замість якого вийшов Бараннік. Як виявилося згодом, саме він і став "джокером" Василя Сачка. Перший тайм так і залишився "сухим". У другому таймі Ворскла почала активніше йти в атаку, моменти біля воріт господарів почали виникати один за одним. Як кажуть, гол назрівав. 55-та хвилина стала вирішальною - після удару Яховіча воротар господарів Гдрлічка, який змінив у перерві Старцева, не зумів втримати круглого, і Бараннік, випередивши захисника, переправив м'яч у ворота. Через три хвилини знову відмітився арбітр, не призначивший штрафний удар за явний фол проти Пердути на лінії штрафного майданчика. Хочеться згадати також кілька помилкових офсайдів, які відмічала суддівська бригада під час атак гостей. Ще кілька моментів було у полтавців, але явно не вистачало влучних завершальних ударів. У підсумку суддівський свисток зафіксував перемогу Ворскли 0:1 - непоганий подарунок на день народження наставнику і продовження запеклої боротьби за місце в єврокубках.

Переглядів: 2299 Коментарів: 0