Ви знаходитесь: » » Ветерани Ворскли перемогли ветеранів Динамо

Ветерани Ворскли перемогли ветеранів Динамо

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

У благодійній товариській зустрічі перемогу по пенальті святкували зірки футболу з Полтави.

Легендарні ветерани «Ворскли» і «Динамо» провели матч на центральному стадіоні Полтави.

Перший гол у матчі трапився вже на 4-й хвилині. Сергій Чуйченко ударом головою відкрив рахунок. 1:0 - ветерани Полтави повели. Через десять хвилин той же Чуйченко забив знову головою. Навісну передачу йому віддавав зі штрафного Іван Шарій. У таких випадках говорять «закинув, як рукою». А Сергій Чуйченко сповна скористався таким відмінним пасом.
Потім «динамівці» відквитали один м'яч. Це Віталій Косовський скоротив відставання своєї команди до мінімуму. На цьому і закінчився перший тайм.
У другій половині гри йшла боротьба, з великою кількістю небезпечних моментів. В результаті, Едуард Цихмейструк, який грав у «Ворсклі», забив за «Динамо». Точно в дальній кут - 2:2.
«Ворскляни» відповіли небезпечним моментом. Шарій розібрався на правому фланзі зі своїм опікуном і «вирізав» відмінну передачу на президента «Ворскли» Олега Бабаєва. Олег Мейданович красиво пробивав головою в падінні, але м'яч потрапив у штангу. Найнебезпечніший момент!

В результаті доля матчу вирішувалася за допомогою пенальті. Після серії ударів вирішальний 11-метровий пробивав Іван Шарій. Публіка на стадіоні просто завила, вітаючи свого кумира. Іван Григорович виконав пенальті чітко і приніс перемогу ветеранам «Ворскли».

Однак слід зазначити, що не рахунок був важливий у матчі. Товариський матч, нагадаємо, був приурочений відразу до декількох знаменних подій - дню захисту дітей, 5-річчю завоювання «Ворсклою» Кубку України і прийдешньому 60-річному ювілею клубу. Однак це не всі благородні цілі поєдинку. Адже, як сказав після матчу Іван Шарій - ветерани показали, що Україна від півночі до півдня і від заходу до сходу - єдина країна. Славні гравці минулого з різних куточків нашої країни, але футбол їх сьогодні об'єднав в Полтаві. Крім того, всі гроші від продажу квитків підуть в підшефні «Ворсклі» дитячі будинки.
У матчі брали участь.
«Ворскла»: Олег Моргун, Іван Шарій, Ігор Кислов, Валентин Піддубний, Геннадій Медведєв, Володимир Дичко, Володимир Коновальчук, Андрій Марченко, Сергій Чуйченко, Олег Бабаєв, Андрій Гузенко, Сергій Лукаш, Володимир Сисенко, Володимир Прокопиненко, Юрій Мармач, Ігор Власенко, Андрій Брагінець, Олександр Омельчук, Сергій Ходирєв, Іван Близнюк, Олег Калюжний, Іван Іванченко, Олег Кривенко, Андрій Матюха, Олександр Кострицький, Володимир Войтенко, Олександр Дігтяр.
Головний тренер: Віктор Пожечевський.

«Динамо»: Святослав Сирота, Володимир Безсонов, Віктор Хлус, Володимир Лозинський, Едуард Цихмейструк, Сергій Коновалов, Віктор Леоненко, Олег Саленко, Віталій Косовський, Сергій Кузнєцов, Олександр Радченко, Андрій Оксимець, Геннадій Мороз, Олександр Венглинський, Іван Яремчук, Юрій Дмитрулін.
Старший тренер: Віктор Леоненко.