Ви знаходитесь: » » Товариська гра Ворскла - ФК Полтава 3:1

Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото vorskla.com.ua

У товариській зустрічі двох полтавських команд сильнішою виявилася Ворскла.

Перший небезпечний момент створили господарі поля. Маркоскі пробивав по воротах після прострілу Янузі, проте воротар Полтави удар відбив. Після чого навіс Сапая ледь не залетів у ворота. А з третьої спроби ворсклянам вдалося забити. Янузі вдало скинув м'яч під удар Міщенку, а Олег пробив у дотик - 1:0. Далі в грі настав штиль в плані небезпечних моментів. Хоча темп гри був досить високий, читалися якісь тактичні дії, однак можливості для взяття воріт вперто не з'являлися. Напевно, а навіть швидше за все, так і повинно бути, адже команди тільки почали готуватися до сезону.
Однак нудьгувати довелося недовго. Максим Зеленевич вийшов на ударну позицію і пробив по воротах. Ткаченко, який вийшов на заміну, витягнувся в струнку, але не зміг дістати м'яч. Штанга в цьому випадку зіграла за воротаря. Найнебезпечніший момент у городян. Йшла 38 хвилина поєдинку. Ворскляни відповіли парою напівнебезпечних моментів. Після чого арбітр відправив команди на перерву.
У другому таймі Ворскла поміняла всіх польових гравців, а Полтава повністю змінила склад. Друга половина гри пішла за сценарієм першого. Ворсклянам вдалося забити швидкий гол. Баранник віддав на Турсунова, Санжар виявився на вигідній позиції. Помилковий замах, потім точний удар у ближній кут - 2:0.
Пізніше знову відсутність гольових моментів. Потім Полтава трохи стрепенулася і провела хорошу атаку. Семчук отримав пас і пробивав у межах штрафного, захисники встигли заблокувати.
Ворскляни відповіли небезпечним моментом. Пердута віддав відмінну передачу на Іванова, але Єгор в дотик пробив вище воріт. А в наступному моменті господарі забили. Турсунов отримав відмінний пас, який відрізав всю оборону Полтави, і пробив з гострого кута. М'яч пройшов між ніг у воротаря і залетів у ворота - 3:0.
Полтава під кінець матчу змогла забити гол у відповідь. Манджгаладзе видав пас на Семчука, той вийшов на ударну позицію, і встановив остаточний підсумок зустрічі - 3:1.