Ви знаходитесь: » » Говерла - Ворскла 0:0

Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото fcgoverla.uz.ua

Ворскла отримує перше очко у безгольовому виїзному матчі.

До матчу з Говерлою полтавська команда підійшла не в найоптимальнішій формі. Залишився у Полтаві травмований Міщенко, трьохматчеву дискваліфікацію відбували Даллку і Бараннік, тож наставнику гостей довелося добряче поміркувати стосовно стартового складу. Місце в рамці зайняв Богуш, в центрі захисту капітана Арменда Даллку замінив Чеснаков, центр поля контролювали Дедечко та Андрій Ткачук. З перших хвилин Сачко довірив місце на правому фланзі Кривошеєнку, а почесне місце форварда зайняв Янузі. Незважаючи на ігрову перевагу Ворскли, перший і, можливо, найяскравіший момент був у господарів - після хитрого розіграшу штрафного шкіряний ледве не опинився в сітці, але Ворсклу врятувала розторопність Дедечка, який виніс м`яча з порожніх воріт. В кінці першого тайму гарна нагода була у Говерли - в красивому стрибку команду виручив Богуш. У другому таймі полтавці виглядали значно краще - можливо, через вихід на поле більш креативного Скляра замість інертного Кривошеєнка. Чудову нагоду відкрити рахунок втратив Дедечко, який не дотягнувся до м`яча після прострілу Турсунова на 50-й хвилині. Гості продовжували нагнітати, але особливо гострих моментів майже не було. Не додав оптимізму полтавцям і вихід на поле Ковпака замість Янузі - нічим особливим він не запам`ятався. Остання третина гри була насичена обопільними порушеннями та зливою жовтих карток, а рахунок так і залишився нічийним 0:0.