Ви знаходитесь: » » Ворскла - Металург Д 2:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла одержує першу перемогу в поточному сезоні.

У домашньому матчі проти донецького Металурга Ворскла мала доказувати, що розмови про єврокубки - це не просто порожні слова, що навіть без ключових гравців команда не "розсипалась" і впевнено йде до омріяної мети. Перші хвилини гри здивували навіть найвпертіших скептиків - господарі настільки впевнено домінували на полі, що, здавалося, забиті м`ячі - лише справа часу. Вже на 16-й хвилині полтавці могли святкувати перемогу, але гостей після удару Янузі врятував воротар Бандура. Ще через 3 хвилини ворскляни мали 100-відсоткову нагоду, але після серії ударів перемогу знову святкував воротар гостей. Здавалося, ще б трохи - і господарі дотиснуть донеччан, але доля вирішила інакше. Фактично перший удар по воротах господарів приніс металургам радість. Лазіч і Нельсон чудово розіграли м`яч, а Грегорі зумів упіймати Богуша на протиході. До кінця першого тайму особливих моментів не було, зате початок другого ознаменувався цікавою подією. Спочатку арбітр показав другого "гірчичника" Пердуті, але після перемовин з боковим суддею передумав - і лівий захисник господарів залишився на полі. Вболівальники чекали на забиті м`ячі, натомість побачили зливу з жовтих та червоних карток. До 81-ї хвилини команди вже грали вдесятьох - Металург залишився без Чечера, Ворскла без Скляра. 87-ма хвилина здійняла бурю на трибунах - це Громов скористався помилкою Бандури і добив шкіряного в сітку - 1:1. Заради справедливості треба сказати, що в цьому моменті півзахисник Ворскли знаходився у офсайді, але суддя його не помітив і гол зарахував. А ще через 3 хвилини футбольна Полтава святкувала перемогу - той же Громов після передачі Ковпака забив красивий гол, даруючи своїй команді цілком заслужену перемогу. 5 хвилин, що компенсував арбітр, змін не принесли, тож Ворскла заносить в свій актив 3 надважливі очки, а Громов стає кращим бомбардиром команди у новому сезоні.