Ви знаходитесь: » » Ворскла - Іллічівець 3:2

Ворскла - Іллічівець 3:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла, поступаючись в домашньому матчі, робить камбек і проходить в 1/4 Кубку України.

Здавалося б, після гостьової перемоги матч-відповідь у Полтаві мав перетворюватись у формальність. Але футболістам Іллічівця втрачати було нічого, і перший тайм гри повністю був за гостями. До розпачу полтавських вболівальників, яких було на трибунах не так вже й багато, вже на 2-й хвилині гості повели в рахунку. Це Тотовицький скористався промахом захисників Ворскли, направивши шкіряного в ворота після кутового. Господарі кинулись відіграватись, але здорово грав у рамці голкіпер гостей Гальчук. А на 31-й хвилині знову кутовий - і рахунок стає 0:2. Ворскла так і не змогла оговтатись, тож на перерву команди пішли за переваги Іллічівця. В другому таймі на полі була зовсім інша Ворскла - вочевидь, Василь Сачко зумів зробити правильні висновки і своєчасно підкоригував дії команди. У другій 45-хвилинці замість Маркоскі вийшов Ковпак - і відразу стався гол. Саме Ковпак став джокером Василя Сачка, спрямувавши кулю в дальній кут воріт Гальчука. А ще через 4 хвилини Громов зрівнює рахунок, відновлюючи перевагу полтавців за сумою двох матчів. Іллічівця вже не було видно на полі - господарі повністю домінували, контролюючи ситуацію. А ще через 15 хвилин герой двох поєдинків проти Іллічівця Ковпак ставить крапку в матчі, забиваючи третій м'яч - 3:2. Ворскла, трохи пошарпавши нерви вболівальникам, все ж проходить у наступний раунд Кубку України.