• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла впевнено перемагає луганську Зорю.

Перші 15 хвилин на полі не було нічого цікавого - команди придивлялись одна до одної і грали дуже обережно. Та все ж Ворскла пам'ятала, що господарі саме вони - і потроху команда Василя Сачка почала пристрілюватись. Дії господарів вселяли сподівання, що гол назріває, але на табло світили нулі. На 43-й хвилині чергова атака господарів призвела до помилки молодого захисника луганчан Гордієнка, який зрізав шкіряного у власні ворота - 1:0. У другому таймі на полі домінували полтавці, які створювали одну небезпечну атаку за другою. Кілька разів лише впевнена гра голкіпера Зорі Сантіні рятувала гостей від неминучого голу. Але на 76-й хвилині Ковпак доводить, що він недарма є основним форвардом команди - 2:0. Зорі було нічого втрачати, тому гості кинулись відігруватись. Тепер прийшла черга Богуша виручати свою команду. Фінальний свисток Дмитра Кутакова зафіксував перемогу господарів, які продовжують боротьбу за місце в єврокубках.

Ворскла - Зоря 2:0 дивитись огляд матчу

Переглядів: 1631 Коментарів: 0