Ви знаходитесь: » » Ворскла - Говерла 2:0

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла без особливих проблем отримує перші 3 очки навесні.

Ворскла зуміла зробити непоганий подарунок для всіх жінок, обігравши у Міжнародний жіночий день ужгородську Говерлу. Перевага Ворскли відчувалась на протязі всього матчу, але з реалізацією моментів у першій половині гри були проблеми. Навіть перший гол ужгородці забили собі самі - Люлька в боротьбі закотив шкіряного у власні ворота. Але перед тим Даллку п'ятою зумів переправити м'яча у ворота, та боковий арбітр своєчасно зафіксував положення поза грою. Тим не менш, на перерву команди пішли за переваги господарів. Початок другого тайму видався дещо нудним, але в другій його половині Ворскла суттєво додала, моменти почали створюватись один за одним. Врешті на 74-й хвилині прохід Громова по лівому флангу приніс довгоочікуваний гол - 2:0. Ворскла продовжувала нагнітати, але до фінального свистка рахунок не змінився. Ворскла виборює чергові 3 очки, в той час як основні конкуренти по турнірній таблиці їх втрачають.