Ви знаходитесь: » » Металург Д - Ворскла 1:1

Металург Д - Ворскла 1:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла не змогла втримати перемогу у видовищному матчі проти донецького Металурга.

З огляду на турнірне становище Ворскла просто не мала права втрачати очки в цьому матчі. У першому таймі полтавці майже стовідсотково переграли номінальних господарів, створивши безліч моментів. І вже на 17-й хвилині гості святкували гол - це Маркоскі віддав точний пас на Шиндера і той впевнено переграв Паньківа. Ворскла продовжувала нагнітати темп гри, а у дончан нічого не виходило. А на 40-й хвилині Сімінін заробив пенальті, який взявся виконувати Громов. Та переграти Паньківа Артему не вдалося. У другому таймі на полі був зовсім другий Металург. Майже відразу Лазіч зрівнює рахунок - 1:1. А через 2 хвилини Шиндер не використовує 100-відсотковий момент, не влучаючи у ворота з 2-х метрів! Весь другий тайм пройшов у жорсткій боротьбі, але рахунок так і залишився без змін.

Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua

Металург Д - Ворскла дивитись огляд матчу

Переглядів: 1402 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.