Ви знаходитесь: » » Ворскла - Дніпро 1:3

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла в запеклій боротьбі поступається Дніпру.

Початок матчу був за гостями - вже на 2-й хвилині дніпропетровці повели в рахунку. Коноплянка віддав пас з лівого флангу, а Селезньов опинився в потрібному місці в потрібний час. Потрібно відзначити, що гол дніпрян відбувся не без допомоги захисників Ворскли Даллку і Ткачука. Та господарям знадобилося всього 10 хвилин, щоб встановити рівновагу. Гол зробили Громов та Турсунов - перший віддав точний пас, а другий вдало підробив та відправив шкіряного більярдним ударом в дальній кут воріт Бойка. Зрівнявши рахунок, Ворскла стала виглядати впевненіше, і навіть моментами переважала іменитого суперника. Не обійшлося і без суддівських помилок - в одному епізоді Мосейчук не призначив 100-відсотковий пенальті у ворота господарів за гру Дедечка рукою у штрафній, в іншому - дав "жовту" Селезньову у незрозумілій ситуації. Та все ж гості зуміли вийти вперед - на 3-й доданій хвилині першого тайму той же Селезньов робить "дубль". Звісно, гол у роздягальню не додав полтавцям оптимізму. На додачу, небо у Полтаві "прорвало", і у другому таймі командам довелось грати під дощем з градом. Поле вмить стало білим і слизьким, навіть м'ячі довелося замінити на червоні. 100-відсотковий момент трапився на 65-й хвилині, коли Дедечко рикошетом влучив у стійку, куля відскочила, а ніхто з гравців Ворскли не зміг влучно добити м'яча у ворота. Кінець матчу був за гостями, які вдало тримали оборону. На останніх секундах майстерність показав Коноплянка - Євген пройшов лівим флангом та несподівано пробив під гострим кутом. Богуш лише розвів руками - 1:3. Відразу свисток арбітра сповістив про закінчення матчу. Ворскла, незважаючи на пристойну гру, в черговий раз втрачає очки.