Ви знаходитесь: » » Ворскла - Металург З 5:0

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Завдяки "дублю" Ковпака Ворскла влаштовує розгром запорізькому Металургу.

З перших хвилин матчу ворскляни почали масовані атаки на ворота суперника. Відчувалося, що саме на запорізькій команді Ворскла вирішила відігратися за всі попередні невдачі. Перший дзвіночок для гостей пролунав на 19-й хвилині матчу, коли Шиндер добряче приклався до м'яча, але влучив у поперечину. А за 4 хвилини стався перший гол - удар Шиндера захисники заблокували, а Ковпак вдало скористався відскоком - 1:0. Металург кілька разів огризнувся, та Богуш був на висоті. Другий гол зробив Турсунов за рахунок власної техніки. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву. У другому таймі господарі продовжували домінувати, періодично створюючи небезпечні моменти біля воріт Старцева. Потім був дубль Ковпака знову за допомоги активного Шиндера, після чого глядачі побачили "фірмовий" кульбіт Олександра. Металург, як кажуть, "посипався", а ворскляни зуміли скористатись цим по повній. Шиндер, що постійно асистував у попередніх моментах, заслуговував сьогодні на власну маленьку перемогу, і саме він забиває четвертий гол. А крапку у цій гольовій феєрії поставив Артем Громов - 5:0. Здається, Ворскла потроху виходить з кризи, але остаточну відповідь має дати наступна гра проти досить незручного суперника - луцької Волині.