Ви знаходитесь: » » Ворскла - Олімпік 3:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла вдома перемагає Олімпік і впевнено крокує до омріяної Ліги Європи.

Ворскла особливо ретельно готувалась до гри проти Олімпіка - навіть мокрий від вранішнього дощу газон працівники клубу щедро поливали, щоб поле було готове для швидкісного футболу. Звісно, і вболівальники чекали від команди лише перемоги. Але несподівано гості забили першими - помилка Скляра призвела до втрати м'яча перед власним штрафним майданчиком, і Кадимян точним ударом відкрив рахунок. Та недовго гості насолоджувались перевагою - вже за хвилину арбітр призначає пенальті за фол проти Громова. Стандарт точно реалізує Ковпак - статус-кво відновлено. За 5 хвилин той же Ковпак мав виводити господарів вперед, але стійка допомогла донеччанам уникнути голу. Ворскла продовжувала нагнітати, майже не даючи шансів гостям провести бодай якусь атаку. На 25-й хвилині Скляр примудряється пройти пів-поля і точно кладе кулю в дальній кут, реабілітовуючись за прикру помилку в епізоді з пропущеним голом. А ще за 6 хвилин Турсунов дуже точно віддав пас на Шиндера, який робить рахунок 3:1 на користь господарів. Рахунок міг бути більший, але ще один гол Шиндера не зарахували по причині офсайду. Другий тайм був не такий цікавий - Ворскла грала по рахунку, особливо не витрачаючи сили і добре контролювала ситуацію. Полтавці зберігають за собою 5-ту сходинку за досить сприятливих календарних умов.