Ви знаходитесь: » » Ворскла - Геліос 1:1

Ворскла розписала мирову з першоліговим "Геліосом".

7 вересня. 2013. 16-00. Полтава. Стадіон «Ворскла». 300 глядачів.
Голи: Курилов, 14, - Тістик, 52.

«Ворскла»
1 тайм: Казаков, 23.Сапай, 34.Ткачук, 78.Курилов, 31.Гравець на перегляді, 7.Громов, 17.Чеснаков, 6.Скляр, 10.Маркоскі, 99.Міщенко, 8.Будник.
2 тайм: Ткаченко, 40.Пердута, 34.Ткачук, 78.Курилов, 31.Гравець на перегляді (Радченко, 77), 5.Силюк, 6.Скляр, 10.Маркоскі, 82.Ребенок, 8.Будник. 7.Громов.

«Геліос»
1 тайм: 1.Сидоренко, 5.Борзенко, 17.Бойко, 29.Ященко, 13.Комарницький, 9.Валеєв, 99.Задоя, 16.Костюк, 21.Герасимець, 11.Давидов, 88.Качур.
2 тайм: 33.Рябой, 24.Михайлюк, 27.Малигач, 25.Чаус, 14.Хамільтон, 10.Камдауров, 7.Собко, 8.Пархоменко, 90.Кравченко, 3.Мельник, 15.Тістик.
Запасні: Красильников, Дяків, Сартіна, Дзвонка.

У домашній атмосфері на стадіоні «Ворскла» команда з Полтави провела товариську гру з харківським «Геліосом».
Спочатку матчу багато моментів не виникало. Першу ж можливість полтавчани використали. Міщенко зі штрафного прострілив вздовж лінії воріт, а Курилов на дальній штанзі переправив футбольний снаряд у ворота - 1:0.
Після півгодини рівної гри непоганий удар вдався Маркоскі. Але м'яч пролетів повз дальній кут. Гості ж намагалися відкрити рахунок своїм м'ячам за допомогою навісів і прострілів з ​​флангу. Але захисники полтавчан діяли надійно.
Під кінець тайму, Чеснаков опинившись на позиції центрального нападника, спробував обіграти трьох захисників. Це у номінального опорного півзахисника майже вийшло. Однак в останній момент м'яч у нього з ноги «зняли». Після чого Міщенко в атаці другим темпом пробивав по воротах, але цей удар блокували.
Другий тайм почався з гола «Геліоса». Тістик на дальній штанзі зіграв на випередження після прострілу - 1:1. Шанс відігратися був у полтавчан, коли Будник після передачі зліва пробив у дотик над ближньої дев'яткою. Після чого Скляр, здорово пройшовши по центру, віддавав передачу на Громова, але захисники перехопили. Полтавчани здорово «притиснули» суперників до їх воріт. Змогли навіть забити гол, але арбітр скасував його через офсайд.