• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла ділить очки з Зорею завдяки неоднозначному суддівству Арановського.

В останньому матчі сезону Ворскла зустрічалася з прямими конкурентами по турнірній таблиці Зорею. У разі перемоги полтавці мали переміститись на 4-ту сходинку завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів. Особливої переваги в першому таймі не мала жодна команда - ціна помилки була надзвичайно високою. Але рекордсменом щодо помилок у цьому матчі стала суддівська бригада на чолі з Євгеном Арановським. На 42-й хвилині Будківський забиває гол з положення поза грою - Арановський гол зараховує. У другому таймі мав забивати Ковпак, але за господарів зіграла перекладина. А на 67-й хвилині після передачі від Даллку Ковпак скинув кулю під удар Шиндеру і той не промахнувся - 1:1. А далі знову відзначився Арановський - замість того, щоб поставити пенальті за фол проти Шиндера, арбітр показав Антону другу жовту за симуляцію. Зоря закрилась на власній половині поля і зуміла втримати нічию, яка дозволила луганській команді втримати четверту сходинку. А вболівальники Ворскли вже чекають на єврокубкову осінь у Полтаві, за що величезна подяка всій команді!