Ви знаходитесь: » » Василь Сачко: Апетити у нас поки скромні
11
вер

Василь Сачко: Апетити у нас поки скромні

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю
Василь Сачко: Апетити у нас поки скромні

Фото Олега Дубини

Напередодні чергового матчу 10 туру наставник Ворскли дав інтерв'ю газеті "Команда".

"Думаю, як тренеру мені ще належить багато чому навчитися і пройти ще не одне випробування. Ми ще не грали ні з однією командою з тих, які по праву вважаються в нашій країні грандами. Так що ейфорією з приводу п'ятого місця в колективі навіть не пахне. Будуть у нас ще поразки ", - цитує Сачко газета Команда.

"Безумовно, по ходу пройденого етапу я придбав для себе багато нового. Я глибоко вдячний всім нашим хлопцям, своїм помічникам, чий досвід нам здорово допомагає. У нас кожен займається своєю справою, і мене це радує. А курчат будемо рахувати по осені, як і належить ".

"Ми побачили багато хорошого, побачили потенціал всіх гравців, побачили й недоліки. Найчастіше нам не вистачало виконавської майстерності в завершальній стадії атаки, але порадувало, що дії носили колективний характер. Колектив, до речі, у нас достатньо молодий, тому хлопці можуть зростати".

"Нас чекають чотири непрості матчі, дві зустрічі з грандами. Після таких ігор і уваги буде більше, сильні суперники вкажуть на недоліки. Бувало адже, ми перемагали, а фахівці говорили, що вигравали ми якось неправильно або взагалі, що не повинні були перемагати ... Думаю, нам ще потрібно багато працювати. Але перед матчами нагадаю хлопцям, що не тільки ми проти грандів граємо, але і вони - проти нас ".

"Завдання на сезон? У нас все стабільно. Керівники несуть відповідальність за кожне своє слово, команда відчуває їх підтримку. Мені приємно працювати в такій обстановці. А апетити у нас поки скромні, нам багато чого ще потрібно виправити, виконати немало роботи - і тільки потім ставити завдання. Наше головне завдання - кожен день грати краще, ніж учора. Працювати над помилками, забивати і не пропускати, радувати своїх уболівальників, рідних і близьких, друзів ".
Переглядів: 1564 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика