Ви знаходитесь: » » Ворскла - Шахтар 2:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла не без труднощів відбирає очки у лідера чемпіонату.

Після вильоту з Ліги Європи багато хто скептично дивився на матч Ворскли з Шахтарем. Мовляв, у випадку поразки тренер знайде виправдання - важкий суперник, важкий календар, важкий психологічний стан... Тим не менш, Ворскла з перших хвилин показала, що не збирається "відбувати номер" навіть проти такого грізного суперника, як Шахтар. І це при тому, що у стартовому складі полтавців вийшло відразу кілька гравців без постійної ігрової практики. У першому таймі команди обмінялися небезпечними контрвипадами, переможцями в яких стали голкіпери. А перший гол святкували гості - Даллку фолив проти Гладкого, мав фіксувати порушення арбітр, натомість м'яч залишився у Марлоса, який без проблем перекинув шкіряного через Ткаченка. Всього 6 хвилин знадобилось Ворсклі, щоб відігратись - Громов пробив зі штрафного, Каніболоцький відбив кулю перед собою, а Бараннік на добиванні виявився найспритнішим - 1:1. У другому таймі Шахтар домінував, і на 65-й хвилині завдяки точному удару Едуардо вийшов вперед - спрацював "джокер" від Луческу. Сачко відповів Містеру кількома замінами, випустивши на поле замість напівзахисника та захисника гравців більш атакувального плану. Але вирішальний гол стався на останній доданій хвилині гри. Це Ковпак відгукнувся на навіс Бартуловіча, внісши розпач в лави гостей, які подумки вже святкували перемогу. Ворскла знову не перемагає, але й не програє, маючи 4 очки в 4-х матчах.