Ви знаходитесь: » » Карпати - Ворскла 1:3

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла завдяки дублю Баранніка впевнено перемагає Карпати у Львові.

Початок матчу видався невтішним для прихильників Ворскли - у досить простій ситуації Санжар Турсунов примудрився зрізати мяч у власні ворота. Це трохи вибило з колії полтавчан. Кілька гострих моментів гості змарнували. А потім Василь Сачко замінив головного нападника Ковпака, бо Олександр отримав травму. Як виявилося, ця заміна стала ключовим моментом у матчі - Олег Бараннік, який змінив Ковпака, став героєм зустрічі. Спочатку він головою замкнув подачу Турсунова, зрівнявши рахунок на 38-й хвилині гри. Потім у аналогічному моменті Бараннік виводить Ворсклу вперед - гольовий пас віддав Даллку, і рахунок стає 1:2. Це сталося на 50-й хвилині матчу. У фанатів Карпат не витримують нерви, вони починають палити файєри, і арбітр був змушений зупинити гру через димову завісу. Пауза, що затяглась майже на 10 хвилин, пішла на користь Ворсклі - на 72-й хвилині атака гостей приносить результат, і рахунок стає 1:3 - гол на свій рахунок записав Андрій Ткачук. Всі зусилля господарів ні до чого не приводять, Ворскла впевнено доводить гру до перемоги і виходить на 5-ту сходинку в турнірній таблиці.