Ви знаходитесь: » » Шахтар - Ворскла 3:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Шахтар знову не по зубам команді Василя Сачка.

Команда з духовної столиці явно зробила висновки після розгрому у полтавському кубковому матчі. Та без швидкого голу у ворота Ворскли не обійшлося і цього разу - Срна поклав шкіряного зі штрафного, немов рукою. Але ворскляни не знітилися, а нвпаки, активізувались і почали потроху створювати гострі момнти біля воріт Пятова. На 36-й хвилині чудову комбінацію за участю Скляра і Коломойця точним ударом закінчив Громов - 1:1. Обидві команди потребували відпочинку, тож відверто догравали залишок часу. У другому таймі Шахтар перехопив ініціативу, що негайно вилилось у забитий гол - відзначився Тайсон після розіграшу кутового. У деяких моментах ворскляни мали зрівнювати рахунок, але їм не вистачало майстерності та точності. А гірники на класі дотисли гостей, забивши ще один гол, він на рахунку Едуардо. Ворскла знову поступається Шахтарю, загалом провівши непогану гру.

Переглядів: 1371 Коментарів: 0