Ви знаходитесь: » » Шахтар - Ворскла 1:2

Шахтар - Ворскла 1:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла вириває перемогу у гірників, але вибуває з Кубку України за сумою двох матчів.

Після першого кубкового матчу у Полтаві мабуть, жоден найзатятіший оптиміст не вірив у прохід Ворскли до півфіналу. Але полтавська команда вийшла на поле так, немов би і не було розгрому з різницею у 4 м'ячі у першому матчі. Підопічні Сачка впевнено тримали оборону і непогано контратакували. Кілька разів доводилось виручати Непогодову, який, до речі, провів свій чи не найкращий матч за Ворсклу. А на 28-й хвилині Хльобас пробив штрафний, та так влучно, що голкіперу гірників Сарнавському довелось виймати м'яча з сітки - 0:1. Шахтар був впевнений у власній перевазі, тож особливо не старався. Свій гол гірники забили з пенальті на 67-й хвилині, остаточно знявши всі питання щодо переможця цієї кубкової пари. А Ворскла продовжувала грати заради самої гри, і зуміла забити ще раз - дубль зробив Хльобас. Полтавці закінчують боротьбу у кубку з гарним настроєм.

Переглядів: 1465 Коментарів: 0