Ви знаходитесь: » » Ворскла - Севастополь 2:2

Стартові склади команд:

Ворскла: Непогодов, Сапай, Даллку, Чеснаков, Пердута, Дедечко, Маркоскі, Курилов, Будник, Ребенок, Міщенко.

Севастополь: Литовка, Федорів, Симоненко, Гвініанідзе, Неплях, Ярошенко, Левандовскі, Віценець, Карноза, Кожанов, Ковпак.

Поєдинок між Ворсклою та Севастополем був цікавий хоча б тим, що ніхто толком не знав, чого від нього чекати. З одного боку, команда з Полтави серйозно дивує своєю грою в нинішньому сезоні, завдяки чому і показує досить і досить задовільні результати. З іншого боку, Севастополь без сумнівів є одним з найсильніших новачків Прем'єр-ліги за всю історію, та й виступають підопічні Геннадія Орбу цілком собі толково.
У першу чергу, було дуже цікаво подивитися на те, як ці дві команди будуть виглядати після невеликої паузи на ігри збірних. Втім, робити якісь серйозні оцінки по сьогоднішній грі, мабуть, не варто. Злива, що пішла в Полтаві, була настільки сильною, що вносила серйозні корективи в хід гри. Погодні умови заважали не тільки футболістам, але і телевізійникам. По ходу матчу не раз і не два злітала картинка.
У цілому, невеликим фаворитом звітного поєдинку таки вважалася полтавська Ворскла. Справа тут і в тому, як цього сезону виступає команда Василя Сачка, і все-таки в факторі домашнього стадіону. На жаль, публіка в Полтаві традиційно не надто підтримує своїх футболістів, ну а під впливом погодних умов більшість уболівальників тим більше залишилися біля екранів телевізорів.
Напевно, все-таки даремно. Бо Ворскла демонструвала дуже цікаву і досить змістовну гру. Насправді, у Севастополя, який швидше звик до того, щоб самому тримати м'яч і атакувати, у першому таймі не було особливого вибору, окрім як просто замкнутися на своїй половині поля. Бути може, у Ворскли не надто добре були справи зі створенням гольових моментів, але підопічні Сачка і володіли м'ячем, і створювали серйозний тиск на ворота Ігоря Литовки.
Геннадій Орбу, все ще виконуючий обов'язки наставника "Севастополя", проливного дощу не боявся. Враховуючи те, що екс-футболіст донецького "Шахтаря" явно не був задоволений грою своїх підопічних, Орбу постійно намагався докричатися до гравців середньої лінії. Провали там виникали досить часто, причому один з них у підсумку і привів до взяття воріт "Севастополя". Судячи з усього, тренер гостей догадувався, до чого все йде.
Маркоскі - Сапай - Міщенко. Саме таку комбінацію розіграли футболісти "Ворскли" в епізоді з першим забитим м'ячем. У полтавчан все вийшло дуже просто. Можна навіть сказати, що занадто просто. І нехай стан газону було далекий від ідеального, комбінацію команда Сачка розіграла дуже красиву і ефектну. Та й, чого вже приховувати, Ворскла вийшла вперед абсолютно заслужено.
Севастополь спробував атакувати, але у гостей це виходило досить слабо. Найактивнішим був Артур Карноза, який постійно пробував бити здалеку або ж проходити опонента за опонентом, але серйозної небезпеки для воріт Ворскли це не приносило. Однак, вже тоді, коли здавалося, що команди підуть на перерву з мінімальною перевагою господарів, Севастополь зміг зрівняти рахунок. Це Непогодов не надто вдало відбив м'яч після штрафного. Круглий потрапив до Ковпака, який зробив передачу на Віталія Віценця. Той не залишив воротарю Ворскли жодного шансу. Таким чином, незважаючи на високий загальний рівень гри полтавчан у першому таймі, логічного і справедливого переваги господарі за підсумками стартовою половини зустрічі не отримали.
З точки зору погодних умов другий тайм був ще гірше, ніж перший. Дощ зарядив значно сильніше, що призвело до великих проблем для обох команд. Чим ближче був фінальний свисток, тим сильніше заряджала злива, яка дійсно стала серйозною перепоною на шляху гравців до м'яча. Якщо розібратися, саме через це у другому таймі ні та, ні інша команда не мала серйозної переваги.
Втім, Севастополю вдалося вийти вперед, причому зробила це команда Орбу в один з вирішальний моментів матчу. Коли поєдинок вже наближався до свого кінця, Караваєв видав непоганий пас на Ковпака, який і забив другий гол гостей у Полтаві. До слова, це дійсно був лише другий м'яч Севастополя у цьому славному місті, бо в перший раз, ще два роки тому, гості з Криму програли Ворсклі з рахунком 0:4.
На цей раз "Севастополю" теж не вдалося виграти. Блискучий удар Артема Громова приблизно з 25-и метрів дозволив Ворсклі вирвати цілком заслужену й логічну нічию. Мабуть, сьогодні на полі не було команди, яка більше іншої заслуговувала перемогу. Так чи інакше, матч вийшов дуже напруженим і вкрай цікавим. Нехай футболістам і глядачам заважали погодні умови, але така боротьба і такі голи лише прикрашають український чемпіонат.