• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла, програючи перший тайм, все ж вириває перемогу у Зорі.

У першому таймі Зоря відразу взяла ініціативу в свої руки. Ворскла лише оборонялася, не маючи змоги створити бодай один небезпечний момент. Натомість господарі вже на 12-й хвилині повели в рахунку - гол на рахунку Будківського. До кінця першого тайму ворскляни награли лише на 2 жовті картки та одну вимушену заміну - травмувався капітан Даллку. Та все різко змінилося після перерви. На першій же хвилині після стартового свистка полтавці зрівнюють рахунок - відзначився Хльобас. Цей гол переломив хід зустрічі, надалі фаворитами були гості. Другий тайм кардинально відрізнявся від першого, перевага Ворскли була беззаперечною. Ключовим епізодом стало порушення Форстера проти Шиндера наприкінці гри. Постраждалий сам взявся виконувати пенальті і провів його бездоганно. У підсумку 1:2 - Ворскла привозить додому 3 очки, радуючи своїх уболівальників.