• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Команда Василя Сачка програє четвертий матч поспіль.

Паузу в чемпіонаті команда Сачка заповнила товариською грою з Дніпром, у якій ворскляни перемогли, тож настрій на поточну гру у полтавців мав бути переможним. Ворскла непогано виглядала у першому таймі і навіть мала 100-відсотковий момент на 13-й хвилині - Дитятьєв влучив у поперечину. Зірка відповіла суперударом, який блискуче відбив Шуст. Надалі моментів поменшало, і до перерви обидві команди вдало оборонялись. у другому таймі Зірка почала загострювати, і вже на 51-й хвилині Мойя відкриває рахунок. Ворскла могла зрівнювати, але Коломоєць не скористався можливістю виходу сам на сам. Зірка продовжувала нагнітати, і ось вже Попов, вийшовши на заміну, першим дотиком відправляє шкіряного у сітку гостей - 2:0. Ворскляни догравали практично без моментів - вочевидь, внутрішні проблеми заважають гравцям повністю віддаватись грі. Четверта поразка поспіль і абсолютна безперспективність - такою на сьогоднішній день виглядає ситуація в полтавському клубі.

Переглядів: 1369 Коментарів: 0