Ви знаходитесь: » » Ворскла - Олександрія 2:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла дивом рятується у матчі проти Олександрії.

У разі перемоги ворскляни могли вийти на 6-ту сходинку, зрівнявшись за балами з Чорноморцем. Натомість вже на 1-й хвилині поєдинку гості повели у рахунку. А ще за 20 хвилин рахунок став 0:2, в обох випадках відзначився Яремчук. Потрібно сказати, що гіршого першого тайму у цьому сезоні у Ворскли ще не було. У другій половині зустрічі Ворскла кардинально змінилась і почала атакувати, олександрійцям було дуже важко утримувати перевагу. Йшла 90-та хвилина гри, здавалось, що гості вже подумки святкують перемогу - арбітр призначає пенальті у ворота Олександрії за гру рукою Басова. Кобахідзе впевнено пробиває - 1:2. Ще одна атака господарів, і Одарюк замикає простріл з флангу, здобуваючи для команди таку важку нічию.

Переглядів: 1316 Коментарів: 0