Ви знаходитесь: » » Шахтар - Ворскла 2:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла не змогла втримати перемогу у матчі з лідером.

Першу офіційну гру у новому році Ворсклі довелося грати з лідером чемпіонату Шахтарем. До початку матчу вже було відомо, що полтавці скотились на 7-му сходинку завдяки перемозі Чорноморця над Карпатами, тож для втримання позицій гостям потрібна була лише перемога. Дивно, але незважаючи на домінування господарів, повести в рахунку вдалося саме Ворсклі - Мякушко віддав пас, а Хльобас м'яко перекинув Пятова - 0:1. Переможний для гостей рахунок протримався до 64-ї хвилини, коли Коваленко не без допомоги Чеснакова протиснув шкіряного у ворота гостей. Та навіть нічия була б непоганим результатом для оновленої команди Василя Сачка. Але гірники не здавалися, невпинно атакуючи ворота полтавців, і кілька разів лише диво рятувало ворота Шуста. Та на 90-й хвилині перевага господарів втілилася у переможний гол - це спрацювала заміна Фонсеки, і Ферейра виводить свою команду вперед. Молодій команді Василя Сачка доведеться добряче попотіти, щоб повернути втрачену 6-ту сходинку - адже попереду матчі з Зорею та Олімпіком.

Переглядів: 1232 Коментарів: 0