Ви знаходитесь: » » Олімпік - Ворскла 3:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла програє Олімпіку і не потрапляє у шістку найсильніших.

Ось вона - іронія Фортуни. Здавалося б, омріяна перемога зовсім поруч... Вже на 20-й хвилині Ворскла повела в рахунку після чудового удару Хльобаса з далекої відстані. На 60-й хвилині Загорулько подвоює рахунок. Паралельно Чорноморець грав зі Сталлю, і результат того матчу був для нас просто чудовим - одесити поступались 0:1. Ніщо не передбачало біди, і навіть перший гол від Олімпіка спочатку сприйнявся, як непорозуміння. Але те, що сталося потім, не можна навіть пояснити. На протязі 7 хвилин Олімпік не лише зрівняв рахунок, але й вийшов вперед. Залишок матчу пройшов доволі сумбурно, та все ж донеччани зуміли втримати переможний рахунок. А от полтавцям тепер доведеться догравати чемпіонат у другій шістці серед найслабших. Навряд чи це посприяє підвищенню відвідуванності, яка і без того була і залишається однією з найнижчих в Україні.

Переглядів: 1261 Коментарів: 0