Ви знаходитесь: » » Карпати - Ворскла 0:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Завдяки Шарпару Ворскла привозить зі Львова три залікові бали.

Перший тайм запам'ятався великою кількістю боротьби, жовтими картками і розбитою головою капітана Ворскли Ткачука. А от моментів біля воріт фактично не було. Другий тайм почався так само невесело, але перший же гострий момент став гольовим. Кравченко поборовся за м'яч, відкинув на Хльобаса, Дмитро зробив забігання і своєчасно відпасував на Шарпара. А В'ячеслав не схибив - 0:1. Надалі Ворскла була ближчою, щоб подвоїти рахунок, ніж Карпати - щоб зрівняти, та особливого успіху так і не досягла. Ще й на останніх секундах Даллку ледве не привіз проблему для своєї команди - м'яч після вибивання потрапив у штангу, а Худоб'як, добиваючи, вдруге поцілив у стійку. Та все ж фортуна була більш прихильна до гостей - вони беруть 10 очок у 4-х останніх матчах. Непоганий здобуток для Василя Сачка, який вже подумки формує команду на наступний сезон.

Переглядів: 1328 Коментарів: 0