Ви знаходитесь: » » Ворскла - Шахтар 0:3

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла без шансів розгромно поступається вдома Шахтарю.

В перші 20 хвилин полтавці достойно тримали оборону, і виглядали доволі впевнено. Та на 22-й хвилині гірники зуміли відкрити рахунок - красивий гол головою в падінні забив Феррейра. На 35-й хвилині той же Феррейра дуже красиво перекинув Шуста, подвоївши рахунок. Шансів у господарів практично не було - в другому таймі знову домінували гості. На 67-й хвилині Марлос заробляє пенальті і чудово його виконує - 0:3. До кінця матчу рахунок міг бути ще більшим, але на останньому рубежі надійно грав Шуст. У Ворскли був гольовий момент після пострілу Чеснакова, та Пятов був на висоті. Наступна гра полтавців - в Києві з Динамо.