• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла в запеклій боротьбі перемагає Зорю, і знову за допомогою автоголу.

Після важкої гри в Лондоні і довгого перельоту всі чекали від Василя Сачка бодай якоїсь ротації. Та на матч з принциповим суперником вийшов той же склад, що і на Арсенал. Корективи у склад внесла сама гра - на 42-й хвилині отримав травму Кобахідзе, замість якого з'явився Сергійчук. Перший тайм вийшов цікавим, та безгольовим. Другий тайм теж був не гіршим - обидві команди мали непогані нагоди, та рахунок відкрили господарі. Кулач зробив навіс, Коломоєць не дотягнувся, а Ребенок замкнув цю подачу - 1:0. Ворскла лідирувала всього 5 хвилин - після штрафного Караваєв зрівнює рахунок. Масова навала господарів в кінці гри мала принести результат, і найближчим до успіху був Шарпар - він взявся пробивати пенальті, який заробив Сергійчук. Та Махарадзе відбив цей удар, перевівши шкіряного на кутовий. І тут футбольна справедливість внесла свою частку в перемогу Ворскли - після кутового Прийма зрізав м'яча у власні ворота. Вже в який раз Ворскла вириває перемогу на останніх хвилинах за допомогою автогола чи рикошета! Синдром "єврокубків" на цей раз оминув полтавську команду, яка в День міста порадувала вболівальників якісною грою та чудовим результатом.