Ви знаходитесь: » » Ворскла - Карабах 0:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Долю матчу вирішив єдиний пенальті на початку зустрічі.

Василь Сачко напередодні гри обіцяв суперникам якийсь сюрприз. Судячи зі стартового складу, "сюрпризом" став вихід Артура, який пропустив кілька матчів через травму. Та саме помилка Артура призвела до порушення правил у власній штрафній, і рефері ставить пенальті. Абдулаєв був точним - 0:1. У Ворскли попереду не виходило абсолютно нічого, та Василь Сачко не поспішав з замінами. Другий тайм почався в тому ж темпі. Першими не витримали вболівальники Ворскли - з трибун полетіли запалені файєри. Гра ненадовго зупинилася. Тим часом Сачко підсилив атаку, випустивши Кареку. І вже з гостьової трибуні полетіли файєри, після чого арбітр вимушений був забрати команди з поля. За 10 хвилин гра поновилася, і ця пауза явно пішла на користь Ворсклі. Та попри всі намагання врятувати гру, гості зуміли втримати перемогу. Ворскла фактично втрачає шанси на вихід в плей-офф, до того ж, ризикує провести гру проти Арсенала при порожніх трибунах.