Ви знаходитесь: » » Чорноморець - Ворскла 0:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла, забивши швидкий гол, втримує перемогу в Одесі.

Василь Сачко зробив деяку ротацію на поточну гру, певно, тримаючи в голові останній матч року проти Спортінга. Зокрема, замість дискваліфікованого Скляра вийшов Шарпар, місце центрфорварда з перших хвилин зайняв Карека. Ворскла відразу взяла ініціативу до своїх рук, точніше, ніг, і вже на 4-й хвилині гості святкували гол. Артур з лівого флангу скинув на Кареку, той пробив, воротар відбив м'яча, але підбір був за Ворсклою, і після удару Чижова м'яч перетнув лінію воріт - 0:1. Ворскла і далі продовжувала нагнітати, господарі обмежувалися рідкими контратаками, які особливої загрози не несли. У другому таймі полтавці віддали ініціативу господарям, зосередившись на контратаках і всіма способами намагалися втримати переможний рахунок. У підсумку, їм це вдалося, тож на зимову перерву Ворскла йде в гарному настрої, закріпившись на 5-й сходинці. Попереду - завершальна гра в Лісабоні проти Спортінга.

Переглядів: 920 Коментарів: 0