Ви знаходитесь: » » Ворскла - Карпати 0:4

Ворскла - Карпати 0:4

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Дебют Тарадуди, хет-трик Шведа і нереалізований пенальті Кареки - чим запам'ятається розгром від Карпат в Полтаві.

Василь Сачко зіткнувся з проблемою стартового складу - по різним причинам не змогли зіграти ключові гравці Чижов та Чеснаков. Тож центр захисту був доручений нестабільному Даллку та дебютанту Тарадуді. На лівому фланзі періодично мінялись позиціями легіонери Артур та Кане. Саме Артур став винуватцем першого голу - захисник не дограв проти Ді Франко, дозволивши останньому відкрити рахунок. Другий гол гості забили після дещо курйозного пенальті - Васін не бачив гравця позаду себе, але Труханов вирішив вказати на "точку". Швед був точним: 0-2. Вочевидь, Ворскла "посипалася", бо вже за три хвилини той самий Швед скористався помилкою Пердути і зробив "дубль". Вихід Шехіча трохи підняв бойовий дух Ворскли, і кілька моментів у господарів подарували надію на перелом зустрічі. Та м'яч вперто не йшов у ворота. На 84-й хвилині Труханов призначив пенальті на користь Ворскли, але Карека пробив вище воріт. Крапку в зустрічі поставив Швед, який вийшов сам на сам з Шустом і довершив полтавський розгром. Наступний матч Ворскла грає на виїзді з прямим конкурентом - Зорею.

Переглядів: 954 Коментарів: 0