• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла робить неймовірний камбек у другому таймі - нічия, як перемога.

Ще не встигли зайняти свої місця небагаточислені вболівальники, як гості повели в рахунку. Відмітився в воротах своєї колишньої команди Михайло Сергійчук. На 14 хвилині на добивання після відскоку м'яча встиг другий екс-ворсклянин Хльобас. Ці два швидкі голи добряче розчарували полтавців. На 28-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів, але Ткаченко майстерно відбив удар Фаворова, чим вселив надію в серця фанатів Ворскли. Та за 4 хвилини до кінця першого тайму Сергійчук робить "дубль", майстерно обійшовши весь захист полтавців. Здавалося, другий тайм буде лише формальністю. Але не так сталося, як гадалося. Вже на 52-й хвилині Габелок відіграв один гол. На 61-й хвилині м'яч потрапляє у руку Парцванії - пенальті! Шарпар був точним - 2:3. Трибуни погнали ворсклян в атаку, і на 71-й хвилині Карека забиває третій гол! Майже 20 хвилин до кінця гри обидві команди намагалися схилити шальки терезів на свій бік, але рахунок залишився без змін. Ворскла пише нову сторінку в новітній історії клубу і дарує вболівальникам надію на покращення.

Переглядів: 848 Коментарів: 0