Ви знаходитесь: » » Чорноморець - Ворскла 1:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла знову переграє Чорноморець - перша перемога Косовського.

Початок гри для Ворскли виявився невдалим: в простій ситуації рикошет призвів до забитого голу у ворота гостей. Чорноморець перейшов у щільну оборону, розкрити яку було досить важко. Додав емоцій призначений на 58-й хвилині пенальті у ворота Ворскли. На щастя, Ткаченко впорався з ударом Коваля. А на 83-й хвилині пенальті мали вже пробивати гості - у власній штрафній рукою зіграв Чорний. Васін виконав удар бездоганно - 1:1. Здавалося б, рахунок влаштовував Віталія Косовського - адже замість номінального нападника Коломойця він випустив на поле захисника Гіоргадзе. Вже в доданий час Габелок пробив на силу, м'яч відскочив від голкіпера господарів і закотився у ворота - гол! Ворскла знову робить камбек, на цей раз він приносить команді першу в поточному році перемогу.

Переглядів: 869 Коментарів: 0