• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Черговий розгром в Запоріжжі: Ворскла не може виграти з серпня.

Косовський вчергове здивував стартовим складом: в рамці дебютував Різник, знову з'явилися на полі Мельничук, Стрижак та Челядін, на лівому фланзі раптово вийшов Ребенок, на вістрі атаки грав Коломоєць. Зоря очікувано швидко відкрила рахунок - вже на 16-й хвилині Русін як рукою поклав м'яча в "дев'ятку". Ворскла грала від оборони, і за перший тайм жодного разу не вдарила у стрів воріт суперника. Перед самим свистком на перерву Васін сфолив на Михайличенко, арбітр вказав на "точку". Юрченко не схибив - 2-0. У другому таймі гості залишилися у меншості - другу жовту отримав Баєнко. Зоря продовжила атакувати, і на 61-й хвилині Кабаєв з гострого кута прошив ворота дебютанта Різника. Крапку в зустрічі поставив Леднєв на 77-й хвилині. Ворскла продовжує падати, і шансів на спасіння поки що не видно.

Переглядів: 730 Коментарів: 0