Ви знаходитесь: » » Олександр Мелащенко: Легіонер не має права займати місце наших гравців
27
лис

Олександр Мелащенко: Легіонер не має права займати місце наших гравців

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю
Олександр Мелащенко: Легіонер не має права займати місце наших гравців
 
Тренер молодіжної збірної України, колишній ворсклянин Олександр Мелащенко поділився своїми думками щодо нинішнієї ситуації у Ворсклі.
 
- Олександре, Ворскла для Вас - не чужа команда. Що можете сказати щодо її нинішнього становища?

- Я сподіваюсь, що керівництво клубу проведе роботу над помилками і зрозуміє, що в чомусь помилялися вони, в чомусь хтось ще... Те, що команда займає зараз останнє місце - це неправильно, потрібно повернутися назад і подивитися, за рахунок чого раніше здобувався результат, і саме той шлях правильний.
 
- Тобто Ви погоджуєтеся з тією думкою, що трансферна компанія була провалена, і це привело до таких результатів?

- Я погоджуюсь з тим, що якщо в країну приїздить легіонер, він має бути на дві голови сильнішим, а не займати місце наших гравців, які потім через це не будуть прогресувати і викликатися в ту ж національну збірну будь-якого віку. 

- Питання як до тренера молодіжної збірної. Зараз молодіжка Ворскли знаходится на підйомі, йде в лідерах чемпіонату, гравці поповнюють ряди основної команди. Але чомусь ніхто з цих гравців не викликається до збірної. Чому так? Чи, на Ваш погляд, вони ще не готові? Можливо, хтось вже "на олівці" у вашого штабу?

- Насправді в нас багато кандидатів, ми слідкуємо за багатьма людьми, і нікого з рахунків не скидаємо. Були "на олівці" деякі гравці з Ворскли, але хтось захворів, хтось отримав травму... Ми слідкуємо не лише за гравцями Ворскли, а й за всіма молодими гравцями, за кожною командою. І якщо гравець може підсилити збірну, то звісно, він буде залучатися.

Спілкувався Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua

Переглядів: 1057 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика