Ви знаходитесь: » » Ворскла - Металіст 1:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото Олега Дубини

Полтавська команда показала себе міцним горішком у зустрічі з черговим фаворитом Чемпіонату ПЛ, проявивши характер і здобувши результат.

«Металіст» після кубкового поєдинку повернувся до звичної розстановки, не враховуючи хіба що зміни на останньому рубежі, де місце було довірене Олександру Горяінову. Приїхав з командою до Полтави і Мирон Маркевич, який швидко оговтався від нещодавно перенесеної операції. Господарі вийшли з 2-ма нападниками і з 2-ма гравцями, які нечасто отримують місце в основному складі. Однак Євгеній Ткачук та Олександр Скляр добре вписались до ігрового ансамблю. Тактично перша половина гри проходила за сценарієм «Ворскли», які практично позбавили роботи свого голкіпера. Ударів полтавчани нанесли навіть більше, але користі з них не отримали. А от гості активізувались перед перервою. Павло Ксьонз небезпечно пробив, заробивши кутовий. А після його розіграшу він же влучно навісив на голову Родріго Молєдо − 0:1.

Пропущений гол не позначився на дисципліні та виконанні тренерських настанов з боку господарів. Втім, з початку другого тайму вони все ж більше уваги приділяли обороні. Потім почали частіше показувати, що не змирились зі становищем. І в одному з епізодів Ігор Пердута заробив штрафний удар. Навіс виконав Павло Ребенок, на дальній стійці Ткачук виграв боротьбу та віддав гольову передачу на Дениса Дедечка − 1:1. Потім суперники обмінялись підступними спробами Ахмеда Янузі  та Алехандро Гомеза з наступним добиванням Марко Девіча. А от останні хвилини явно пройшли під диктовку «Ворскли», яка була ближче до того, щоб вирвати перемогу. Тим не менше, харків’яни зберегли лідерство, а підопічні Василя Сачка − місце у першій шістці.