Ви знаходитесь: » » Металург Д - Ворскла 4:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла, ведучи в рахунку, розгромно поступилася в Донецьку.

Всього 17 хвилин вистачило полтавцям, щоб повести в рахунку. Ребенок точним пасом вивів Громова сам на сам з воротарем, і Артем зміг переграти Бандуру - 0:1.
Перевага Ворскли була відчутною, і гості мали кілька моментів, щоб подвоїти або навіть потроїти перевагу. В стані господарів навіть виникла необхідність термінової заміни - Польовий замінив Зотова. Але непередбачена ситуація виникла на 38-й хвилині: Сапай начебто зачепив Болбата, арбітр вказав на 11-метрову відмітку. Доволі сумнівний пенальті чітко реалізував Мораес - 1:1. Цей несправедливий гол настільки деморалізував гостей, що за 5 хвилин полтавці знову пропустили. На цей раз Мораес перший опинився на м'ячі після розіграшу кутового. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів - 2:1.
У другому таймі відразу дві заміни провів Василь Сачко - Ткачук замінив Курілова, Міщенко вийшов замість Яховіча. Все вказувало на те, що зараз гості почнуть грати на атаку, але вийшло навпаки - господарі подвоїли перевагу.  Серія рикошетів призвела до взяття воріт Непогодова - 3:1. Ще 4 хвилини - і господарі встановлюють остаточний рахунок на табло. Це був день Мораєса, який записав на свій рахунок хет-трик. Не можна сказати, що полтавці виглядали гірше - напевно, доля просто вирішила забрати борг за минулі матчі, в яких полтавцям відверто щастило. Спочатку Громов не реалізував пенальті - м'яч влучив у поперечину. Потім Міщенко після штрафного удару влучив у те саме місце. Загалом полтавці не награли на поразку, тим більше з таким рахунком. Але доля з обличчям Сергія Даньковського сьогодні була більш прихильна до господарів. На жаль, кінець року у Ворскли вийшов з гіркуватим присмаком. Тепер вболівальники полтавської команди мріють про грамотну трансферну кампанію під час зимової паузи і сподіваються, що команда зуміє зберегти лідерів і трохи підсилити захисну ланку.