Головна > Звіти про матчі > Молодіжка "Ворскли" перемагає в Мукачево

Молодіжка "Ворскли" перемагає в Мукачево

30-08-2013, 20:34. Розмістив: admin
Всього два десятки хвилин в цьому матчі відіграв Гарбар. За фол останньої надії проти Акулініна гравець «Ворскли» отримав пряму червону картку і залишив партнерів на 70 хвилин у меншості. Буквально тут же господарі поля цим скористалися. Ображений Акулінін скористався пасом п'ятою від Курти і точно пробив повз Ткаченко - 1:0.
Після чого ті ж Акулінін і Курта двічі програли кожен свою міні дуель воротареві «Ворскли». Ткаченко ліквідував два небезпечні виходи один на один. Крім того, Володимир Прокопиненко провів дві вимушені заміни вже в першому таймі. І без того коротка лавка запасних полтавського клубу стала танути на очах. Іншими словами, там залишився воротар Казаков.
Незважаючи на чисельну перевагу, полтавчани змогли відігратися. Будник прийняв м'яч в районі 11-метрової позначки і безперешкодно пробив по воротах - 1:1.
У другому таймі воротар «Ворскли» знову в декількох епізодах показав свій високий клас, рятуючи гостей від голу.
Полтавчани вистояли і самі організували результативну атаку. Після кутового захисник Томенко краще за всіх зорієнтувався у штрафному і точно пробив по воротах - 1:2.
А далі знову в поті чола трудився Ткаченко, чисельна перевага давала про себе знати, особливо під кінець гри. Однак надійна гра в обороні дозволила зберегти ворота «ворсклян» на замку.
Під кінець матчу у полтавчан знову трапилася вимушена заміна. Васілаке отримав пошкодження і замість нього грати в поле вийшов ... воротар Казаков. Олексій останні хвилини допомагав своїм партнерам у захисті відстоювати таку довгоочікувану перемогу.
Ця перемога, швидше за все, дасть «дублю» «Ворскли» можливість закріпитись у десятці.