Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Говерла 3:1

Ворскла - Говерла 3:1

29-03-2014, 17:12. Розмістив: admin

Фото vorskla.com.ua

Ворскла нарешті здобула довгоочікувану перемогу, перегравши ужгородську Говерлу.

Справжнє свято для тих полтавських уболівальників, які не злякались холодного пронизуючого вітру і завітали на стадіон ім. Бутовського, влаштували футболісти Ворскли. Хоча початок матчу зовсім не віщував впевненої перемоги полтавців - перші хвилин 20 гра була нецікава. Здавалось, що ми дивимось третій тайм матчу проти Волині. Лише в останній 15-хвилинці першого тайму ворскляни пожвавішали, біля воріт суперника почали створюватись моменти. І на 34-й хвилині Санжар Турсунов показав справжній клас, перегравши голкіпера Говерли - 1:0. Ужгородці кинулись відіграватись, але марно - до перерви рахунок не змінився. Здавалось, у другому таймі полтавці мали б подвоювати перевагу, але майже відразу після свистка арбітра закарпатці зрівняли рахунок. Буяльський зумів скористатись помилкою Сапая і переправив шкіряну кулю у ворота - Нєпогодов був безсилий. Трибуни щосили погнали полтавців уперед. Майже 10 хвилин полтавці безупинно шукали ключа від воріт суперника, і врешті це їм вдалося. Олег Міщенко відгукнувся на передачу Пердути і чітко з льоту поклав м'яча в сітку. В останні півгодини матчу на полі була та Ворскла, яку ми звикли бачити. Полтавці ввімкнули комбінаційну гру, постійно атакували, при цьому не забуваючи і про захист. На 73-й хвилині Міщенко з допомогою Яховіча робить дубль! До честі підопічних Грозного, вони не здалися, борючись до останньої хвилини. Але сили були надто нерівні - навіть випустивши трьох свіжих гравців, Говерла нічого не могла зробити. Залишок часу ворскляни провели, повністю контролюючи гру, навіть могли забити ще, але у підсумку рахунок так і залишився 3:1. Ворскла повертає собі шосту єврокубкову сходинку в таблиці і значно покращує настрій уболівальникам.