Головна > Інтерв'ю > Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Шахтарем

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Шахтарем


12-04-2014, 19:45. Розмістив: admin

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Шахтарем

Фото Олега Дубини

 

Післяматчева прес-конференція Василя Сачка, старшого тренера Ворскли.

 

- Ми грали з класною командою, яку знають не тільки в Європі, а й у світі. Важко грати з командою, де виконавці завжди швидші, майстровитіші, більше творять, ніж будь-хто. Так, ми сьогодні грали від оборони, на контратаках. Старалися змушувати суперника помилятися на чужій половині поля. Старалися нав'язати боротьбу. Не все у нас виходило, але на першому місці результат. Я вдячний хлопцям за самовіддачу, бажання і ту пристрасть, яку вони проявили на полі. Ми цю перемогу здобули. Говоріть і пишіть, як хочете: пощастило, не пощастило, але ми хотіли і старалися. Ми заборгували нашим уболівальникам, нашим фанатам, які чекають перемоги. При всій повазі до Севастополю, ми не повинні були їм програвати, нам це і віддалося сьогодні. Багато тренерів говорили: не шукайте логіки в футболі. Ми дуже хотіли сьогодні не програти і забити м'яч. У нас вийшло. Я радий.

- На ваш погляд, завдяки чому Ворскла виграла?

- Шахтар за виконавцями набагато вище Ворскли. Ми ставимося з повагою до Шахтаря, ми розуміли, проти кого граємо. Але дисципліна б'є клас. На це ми хлопців і налаштовували. Бувають моменти, коли все йде проти логіки. Це сьогодні і спрацювало. Ми зіграли дисципліновано, з повною самовіддачею, нехай не все виходило. Нас в кількох моментах Шахтар пробачив. Так, це було. Але ми старалися, жоден футболіст на полі сьогодні не випадав і виконував те, про що ми домовлялися. Ми говорили про те, що треба грати у підборах, відборах і не поступатися в боротьбі. Будуть обводити, будемо вставати і знову атакувати суперника. Ми будемо пресингувати, примушувати суперника помилятися і у нас дещо вийшло. Забили хороший гол, я радий за Яховіча. Він заслужив сьогоднішньою грою. Він багато роботи робив, чіплявся за м'яч, була якась віра в успіх. Пощастило, забили м'яч, виграли. Шахтарю - удачі, а у нас свій шлях. Йдемо далі...

- Даремно ви так, Ворскла як мінімум не награла на поразку.

- А я і не говорив, що на поразку. Якщо не буде питань, хочу сам додати. Хочу подякувати вболівальникам, які нас підтримують не тільки в такі моменти, як сьогодні. Бувають моменти і невдалі, а для команди важлива підтримка і тоді. І в такі моменти, такі як сьогодні. Ця перемога - всім уболівальникам полтавської Ворскли. Я вам всім бажаю удачі, успіхів, і хай вам Бог допомагає.


Андрій ДОМНЕНКО за матеріалами vorskla.com.ua


Повернутися назад