Головна > Звіти про матчі > Іллічівець - Ворскла 1:2

Іллічівець - Ворскла 1:2

24-04-2014, 18:03. Розмістив: admin

Василь Сачко дає майстер-клас Миколі Павлову.

Сусіди по таблиці - Ворскла та Іллічівець зійшлися в очному поєдинку пропущеного 20-го туру. Журналісти відразу охрестили цю гру шаблонним "матчем за 6 очок", букмекери більш лояльно відносились до господарів, експерти відомого футбольного каналу передбачали тяжку рівну гру з великою кількістю боротьби. Боротьби, до речі, було багато, але домінували на полі саме гості. В першому таймі полтавці мали як мінімум чотири стовідсоткових гольових моменти, в той час як господарі лише одного разу мали нагоду відкрити рахунок. Перший тайм так і залишився "сухим". У другому таймі, як зазвичай, Ворскла піддала жару, і Яховіч отримав по ногам у штрафній суперника. Сам потерпілий чітко реалізував пенальті - 1:0. Ворскла продовжувала атакувати - чудовий шанс був у Турсунова, але удар у ближній кут заблокував захисник. На 70-й хвилині у досить сумнівному епізоді арбітр призначає пенальті у ворота Ворскли. Таргамадзе зрівнює рахунок - 1:1. Нервовість Миколи Павлова призвела до видалення колишнього головного тренера гостей, внаслідок чого матч він змушений був додивлятись з трибун. А Ворскла продовжувала атакувати, і врешті на 82-й хвилині Яховіч точним ударом виводить команду вперед - 1:2. Останні хвилин 10-12 команди провели в обопільних атаках, але рахунок так і не змінився. Учень Сачко переграє свого наставника і зберігає непогані шанси для Ворскли зіграти в Лізі Європи.