Головна > Звіти про матчі > Волинь - Ворскла 2:2

Волинь - Ворскла 2:2

3-10-2014, 21:07. Розмістив: admin

Фото fcvolyn.net

Ворскла в драматичному матчі виборює нічию в Луцьку.

Матчі Волині і Ворскли завжди вирізнялись запеклою боротьбою, великою кількістю попереджень і забитих м`ячів. Достатньо згадати минулорічну зустріч у Полтаві, яка закінчилась нічиєю з рахунком 3:3. Не стала виключенням і гра у Луцьку. Якщо в першому таймі команду показали невиразну гру з мінімумом гольових моментів, то другий тайм став повною протилежністю. На 52-й хвилині Волинь отримала право на пенальті, який вдало реалізував Бікфалві. Потрібно зазначити, що головний арбітр не бачив момента порушення, і прийняв рішення про призначення одинадцятиметрового лише за допомогою бокового помічника. Ворскла трохи "розклеїлась" після пропущеного голу, але зуміла зібратись, і на 78-й хвилині Турсунов після пасу Баранніка зрівнює рахунок. А через 5 хвилин Волинь залишається у меншості - другу "жовту" отримує Бабенко. І майже відразу арбітр Бойко призначає ще один пенальті у ворота гостей. Маріотто виводить господарів вперед - 2:1. Та Ворскла не забарилася з відповіддю - на 88-й хвилині Дедечко відновлює рівновагу. Ще б хвилин 10 - і Ворскла зуміла б вирвати перемогу. Але свисток головного арбітра зафіксував бойову результативну нічию 2:2.