Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Волинь 2:0

Ворскла - Волинь 2:0

25-04-2015, 18:59. Розмістив: admin

Ворскла без особливих проблем переграє Волинь Віталія Кварцяного.

Домашній матч Ворскли проти Волині позиціонувався як матч "за 6 очок", адже команди йшли в таблиці пліч-о-пліч, тим більше що у Волині теж були амбіції щодо виходу в Лігу Європи. Склад Ворскли здивував відсутністю у заявці Дениса Дедечка, місце якого зайняв Олександр Скляр. З перших хвилин обидві команди створили по одному гострому моменту, а потім господарі відкрили рахунок. Відзначився Турсунов, який першим встиг на передачу Шиндера. Пропущений гол негативно позначився на гостях, які так і не зуміли згуртуватися, щоб взяти ініціативу до своїх рук. Не пройшло й 10 хвилин, як Ворскла подвоює рахунок - на цей раз передачу Турсунова замкнув Вадим Сапай. До кінця першого тайму Ворскла домінувала на полі, і навіть створила кілька небезпечних моментів, але збільшити рахунок не змогла. Другий тайм вийшов доволі інертним - ворскляни були впевнені в своїй перемозі і не дуже хотіли йти в атаку, а Волинь просто не могла нічого змінити. Тож не дивно, що фінальний свисток арбітра Абдули зафіксував на табло рахунок 2:0 на користь господарів. Віталій Кварцяний так засмутився, що навіть не прийшов на післяматчеве флеш-інтерв'ю, натомість Василь Сачко світився від радості. Гра Ворскли в двох останніх матчах залишила непогані враження, тож сподіваємось на гідне завершення футбольного сезону.