Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Волинь 3:3

Ворскла - Волинь 3:3

27-08-2013, 18:01. Розмістив: admin

7 тур. 24 серпня 2013. 16:30. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Бутовського.
Голи: Ребенок, 6, Кривошеєнко, 10, Чеснаков, 88 – Шершун 12, Шумахер, 42, Масло, 50.

«Ворскла» і «Волинь», забивши по три голи, чудово розважили уболівальників і попсували нерви своїм тренерам.

Першим з лавочки запасних у цьому матчі нервово встав Віталій Кварцяний. Пас Дедечко і удар Янузі змусили коуча «Волині» дати кілька вказівок своїм захисникам. Але ті не послухали досвідченого наставника, і даремно - відразу ж пропустили два голи. У першому моменті Сапай віддав зрячу передачу на Міщенко, Олег пробив, Неділько парирував, а Ребенок був першим на добиванні. А другий гол провів Кривошеєнко, замкнувши відмінну поперечну передачу Янузі. Таким чином, ворскляни створили комфортну перевагу вже до 10-й хвилини.
Щоправда, цей гандикап перестав бути подвійним ще через дві хвилини. Кінаш з правого краю навісив у штрафну, де Шершун, що причаївся на дальній штанзі, переправив м'яч у ворота. 2:1 - і це тільки 12-я хвилина!
Ворскляни тим часом переключилися на дальні удари. Кривошеєнко пробив з 17-ти метрів по воротах «Волині» - Неділько зловив летівший прямо в нього м'яч. З тим же успіхом трохи раніше бив здалеку Міщенко. Олег мав ще шанс, але після відмінного пасу Ребенка пробив повз ближнього кута.
Віталій Кварцяний на 27-й хвилині замінив автора гола Шершуна на Масло. Навіщо? Про це можна було тільки здогадуватися, ну або ж дізнатися потім у післяматчевому коментарі. Скажемо тільки, що Віталій Володимирович хотів зробити цю заміну ще до того, як Шершун відзначився голом. Судячи з того, що Богдан відразу з поля попрямував у роздягальню, тренер був незадоволений його діями.
«Волинь» показала характер і змогла відігратися ще до перерви. Швидким і несподіваним вийшов цей гол. Навіс від Бабатунде на Шумахера, і той головою переправляє м'яч у бік воріт, футбольний снаряд від поперечини залітає у сітку - 2:2. На перерву полтавці могли піти, програючи, якби арбітр Сергій Скрипак не відмінив гол Рамона через фолу в нападі. За пару хвилин Міщенко не влучив по воротах із забивної позиції по центру.
Другий тайм полтавці почали досить активно в атаці. Дедечко пробивав з небезпечного штрафного - вище. Ребенок бив після навісу - мимо. Але забити вдалося саме «Волині». Шумахер, після навісу справа, переправив м'яч уздовж, а Масло замкнув цю передачу партнера - 2:3. Цей гол Ян провів ціною травми внаслідок зіткнення з Непогодовим.
Матч після голу гостей став менш швидким і цікавим, що було на користь «Волині». Відзначимо, що дуже був гарний Леандро, який вийшов у «Волині» на другий тайм. Лівий захисник і в захисті досяг успіху і в атаку регулярно бігав.
Шанси забити у полтавчан з'явилися тільки до кінця гри. Ребенок здорово прострілював у штрафний, але воротар у відмінному стрибку перервав передачу. Свого полтавці все ж домоглися. Громов і Янузі розіграли відмінну «стіночку» у штрафному, а Чеснаков сильним ударом під поперечину увінчав старання партнерів голом. 3:3 - завдяки цьому голу Ворскла змогла показати характер і одночасно вирвати нічию.