Головна > Звіти про матчі > Сталь Дз - Ворскла 1:2

Сталь Дз - Ворскла 1:2

13-09-2015, 17:27. Розмістив: admin

Бартуловіч приносить Ворсклі гостьову перемогу над дніпродзержинською Сталлю.

У першому таймі гра видалась відверто нудною. За 45 хвилин команди примудрились створити три більш-менш небезпечні моменти на двох. А антигероєм тайму став Ковпак, який не зумів з кількох метрів потрапити м'ячем у ворота. Тож не дивно, що саме Ковпака на початку другої половини змінив Бартуловіч. І тут тренер не прогадав - Младен став найкориснішим гравцем Ворскли, прийнявши участь у обох забитих голах. Спочатку Бартуловіч зробив чудовий навіс з кутового, і Чеснаков виявився найспритнішим - 1:0. Через 10 хвилин Бартуловіч відзначився сам - Громов не зміг переграти Паньківа, воротар відбив кулю на ногу Младена, і той не схибив - 2:0. Ворскла трохи розслабилась, ведучи в рахунку, і мало не поплатилась за це - Бабенко зумів скоротити розрив у рахунку. До фінального свистка залишалося ще близько 8 хвилин, і незважаючи на шалений натиск дніпродзержинців, ворскляни зуміли втримати переможний рахунок.