Головна > Звіти про матчі > Динамо - Ворскла 0:2

Динамо - Ворскла 0:2

27-08-2016, 21:30. Розмістив: admin

Неймовірна Ворскла забиває два сухі м'ячі на НСК Олімпійський!

Напевно, небагато хто з вболівальників зумів передбачити результат сьогоднішнього матчу. З перших хвилин гри Динамо домінувало, і до 15-ї хвилини кияни створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперників. Полтавці відповіли одним - але яким! Коломоєць перехопив необачний пас Морозюка на Шовковського і обіграв досвідченого кіпера, котнувши шкіряного в порожні ворота. Динамівці після пропущеного голу трохи розклеїлись, але загалом зуміли втримати ниточки гри у своїх руках. Коломоєць ще в першому таймі міг забивати вдруге, але трохи відпустив м'яча і втратив чудовий момент. У другому таймі Динамо кинулось відігруватись, але м'яч, немов зачарований, вперто не йшов у ворота. Ворскла чудово тримала оборону, також неперевершеним виглядав на останньому рубежі Непогодов. А на 70-й хвилині Коломоєць після точного пасу Кобахідзе робить дубль - 0:2! Останні 20 хвилин плюс 5 хвилин, доданих арбітром, Ворскла не лише стримувала атакувальний запал господарів, але ще й намагалася закріпити переможний рахунок, та він все ж залишився незмінним. Надзвичайна перемога Ворскли має примирити команду з вболівальниками, розчарованими останніми матчами полтавців.