Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Динамо 2:2

Ворскла - Динамо 2:2

29-09-2013, 23:04. Розмістив: admin

Фото Олега Дубини

Ворскляни не змогли втримати перевагу над суперником, пропустивши гол в компенсований час.

Наставник господарів пішов на те, щоб грати більш обережно. Про це свідчила і наявність з перших хвилин лише одного форварда − Адіса Яховіча. Гості постали у доволі звичайному вигляді для останніх 2-3-х ігор. Саме вони розпочали значно активніше. При цьому хороший удар від Мігеля Велозу не отримав продовження. Лише у середині тайму практично сам на сам вийшов Браун Ідейе, та його удар вийшов напрочуд неточним. А «Ворскла» дочекалась слушної нагоди для свого випаду. Гості порушили правила у центрі, і комбінація була швидкою і бездоганною. Артем Громов зробив закидання на Яховіча, який втік від захисників і перекинув м’яч над Максимом Ковалем − 1:0. У киян пішло небагато часу на гол у відповідь. Награна двоходівка Олег Гусєв − Андрій Ярмоленко наштовхнулась на голкіпера суперника, але Юнес Беланда на добиванні переграв Дмитра Непогодова.

Однак на перерву все полтавчани пішли за своєї переваги. Заробивши і виконавши кутовий, вони досягли право на пенальті, адже Огнєн Вукоєвіч піднятою вгору рукою зіграв у м’яч. З позначки Громов був влучним − 2:1. Практично всю другу половину зустрічі гості провели у меншості, адже Ідейе вдарив Арменда Даллку, що не пройшло повз увагу рефері. Але навіть удесятьох «Динамо» переважно проводило час на чужій половині поля. За це підопічні Олега Блохіна були віддячені долею, коли у доданий час ніхто не зумів завадити Лукману Аруні пробити з центру штрафного майданчику. Диспозиція турнірних сусідів після нічиєї не зазнала змін. При цьому 6 місце «Ворскли» видається досить успішним, чого не скажеш про 11-очкове відставання «Динамо» від лідера.