Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Карпати 1:1

Ворскла - Карпати 1:1

12-05-2019, 14:56. Розмістив: admin

Ворскла втрачає перемогу на останніх хвилинах матчу.

Ворскла без особливих зусиль вийшла вперед вже на 15-й хвилині. Після розіграшу штрафного Ребенок навісив на дальній кут, Карека відволік увагу голкіпера на себе, а м'яч влетів у дальній кут - 1:0. Надалі Ворскла зосередилася на обороні, а Карпати намагалися зрівняти рахунок, та на висоті був Ткаченко. У другому таймі гості були активнішими, а от господарі будь-якою ціною намагалися втримати хитку перевагу. На жаль, розплатою за це став гол на останніх хвилинах - відзначився Дебелко. Близько п'яти хвилин разом з доданими Ворсклі не вистачило, аби вийти вперед. Тож небагаточисленим вболівальникам, які прийшли на стадіон, незважаючи ні на негоду, ні на відсутність транспорту, було доволі прикро за втрачену перемогу.