Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Десна 0:1

Ворскла - Десна 0:1

2-11-2019, 10:31. Розмістив: admin

Ворскла не змогла здолати опір Десни.

Гра Ворскли стала логічнішою і навіть місцями цікавішою, хоча вболівальникам від цього не легше. Безвиграшна серія в чемпіонаті сягає вже 8 матчів, 7 з яких команда програла. У першому таймі Ворскла намагалася грати першим номером, непогано оборонялася, а в атаці залишалася все ж такою безпорадною. Найкращий момент наприкінці першого тайму був у Коломойця, але той після прострілу Пердути не влучив по м'ячу. У другому таймі гості перехопили ініціативу, а полтавці лише зрідка влаштовували контратаки, які особливої гостроти не несли. Гол прийшов на 76-й хвилині, як завжди, після стандарту - Богданов навісив, Різник зреагував, але відбив шкіряного на Імерекова, і тому залишалося лише влучити у ствір - 0:1. Очікуваного штурму не сталося - сил вже ні в кого не було, тож набір очок, таких необхідних зараз, відкладається ще на тиждень. Наступна гра у Львові, проти такого ж невдахи ФК Львів, і може, хоча б там потопаючій Ворсклі вдасться зачепитися за якісь залікові бали.